Toll Collect

Lietuvos vežėjams vis labiau bendradarbiaujant su Vakarų Europos rinkomis auga krovinių srautai per Vokietiją. Žinant, kad keliai šioje šalyje yra apmokestinti, vairuotojams tenka gaišti laiką ieškant vietų, kur būtų galima atsiskaityti už kelius. Siekiant taupyti vairuotojų laiką bei įmonių pinigus Vokietijoje buvo išvystyta Toll Collect sistema, kuri leidžia kelių mokestį sumokėti neišlipant iš vilkiko. Vis daugiau įmonių mato akivaizdžią šios sistemos naudą ir noriai į savo automobilius montuojasi Toll Collect įrangą. “DG GROUP” šioje srityje dirba jau ne vienerius metus ir padeda įmonėms užsiregistruoti Toll Collect sistemoje, montuoja atsiskaitymo už Vokietijos kelius įrangą, baigus ja naudotis padeda sutvarkyti reikalingus dokumentus bei grąžinti aparatus į Toll Collect.Paslaugos ir su jomis susijusi reikalinga informacija
toll

Sužinoti daugiau

Klauskite specialisto

Vokiečių kelių aparato užsakymas

Kuomet įmonė jau priregistruota Toll Collect sistemoje, galima pradėti automobilių registraciją. Laikas, per kurį priregistruojamas automobilis priklauso nuo registracijos būdo. Galima tai padaryti registruojant mašiną užpildžius specialią formą Toll Collect sistemoje, ją atsispausdinus, pasirašius ir užantspaudavus faksuoti į Vokietiją. Toks registracijos būdas trunka apie dešimt darbo dienų. Taip pat savo mašinas registruoti galima ir elektroninių būdų, Toll Collect puslapyje susikūrus elektroninę paskyrą. Toks būdas yra kur kas greitesnis (užregistruojama per 1-2 dienas). Dar daugiau, šioje elektroninėje paskyroje galite matyti visų savo automobilių, registruotų Toll Collect sistemoje sąrašą ir pasitikslinti ar vokiečių kelių aparatas automobilyje jau sumontuotas ar dar ne. Gavus iš Toll Collect patvirtinimą, kad automobilis sėkmingai priregistruotas, jam galima užsakinėti, programuoti ir montuoti aparatą. Šiuos darbus atliekant per “DG GROUP” įmonę, užsakymo vykdymas trunka iki dviejų savaičių (išimtinais atvejais gali būti ir greičiau) nuo avansinio mokėjimo. Pateikiant užsakymą “DG GROUP” reikalingi šie duomenys: įmonės rekvizitai, automobilio valstybinis numeris, jūsų įmonės Benutzernummer (Toll Collect ID numeris, kurį gaunate, kuomet yra užregistruojama jūsų įmonė Toll Collect sistemoje), prierašas, kokia tai mašina (vilkikas ar autovežis), informacija, kur pageidaujate montuotis aparatą (Vilnius, Kaunas, Marijampolė). Gavę jūsų įmonės aparatą klientus papildomai informuojame, kad jis jau atvykęs pas mus.

Vokiečių kelių aparato grąžinimas

Visi klientai turi nepamiršti, kad vokiečių kelių aparatai yra suteikiami panaudos teisėmis. Toll Collect juos savo klientams išduoda neribotam laikotarpiui, tačiau su sąlyga, kad kuomet jis bus nebenaudojamas – jį reikia grąžinti. To nepadarius įmonėms gręsia finansinės sankcijos. Toll Collect kiekvieną savo aparatą įvertina nuo 400 iki 450 eurų. Taip pat pravartu žinoti ir tai, kad parduodant savo automobilį reikia grąžinti aparatą Toll Collect, nes naujam jo savininkui norint užsisakyti kitą aparatą to padaryti nebus galima, kol jūs negrąžinsite savojo į Toll Collect. Visus reikalus, susijusius su senų aparatų grąžinimu “DG GROUP” mielai padės jums sutvarkyti. Norint tai padaryti per mūsų įmonę ir priduodant senus aparatus mums reikalingi šie duomenys: įmonės rekvizitai, Benutzernummer, automobilio valstybinis numeris. Sumokėjus avansą mes sutvarkome visus reikalingus dokumentus bei išsiunčiame aparatus deaktyvacijai. Kuomet aparatai yra deaktyvuojami, jūs gaunate tai patvirtinantį protokolą.